CDH2D09SNP-2R4MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH2D09SNP-2R4MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH2D09SNP-2R4MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.4UH 780MA 195 MOHM
Ngā Rauemi: CDH2D09SNP-2R4MC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH2D09SNP-2R4MC
Tau Wae CDH2D09SNP-2R4MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.4UH 780MA 195 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5731 pcs Pepa Raraunga CDH2D09SNP-2R4MC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.094" L x 0.094" W (2.40mm x 2.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDH2D09S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1881-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.4µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4µH Unshielded Inductor 780mA 195 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 195 mOhm
Whakatauranga onamata 780mA I teie nei - Maama 560mA