CDEP63MENP-2R2MC
Hua Hua
Tau Wae: CDEP63MENP-2R2MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 4.3A 26 MOHM SMD
Ngā Rauemi: CDEP63MENP-2R2MC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDEP63MENP-2R2MC
Tau Wae CDEP63MENP-2R2MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 4.3A 26 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5141 pcs Pepa Raraunga CDEP63MENP-2R2MC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.285" L x 0.268" W (7.25mm x 6.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CDEP
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1553-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 4.3A 26 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.3A I teie nei - Maama 10.2A