CDEP63MENP-100MC
Hua Hua
Tau Wae: CDEP63MENP-100MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.1A 113.8 MOHM
Ngā Rauemi: CDEP63MENP-100MC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDEP63MENP-100MC
Tau Wae CDEP63MENP-100MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.1A 113.8 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4823 pcs Pepa Raraunga CDEP63MENP-100MC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.285" L x 0.268" W (7.25mm x 6.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CDEP
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1556-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 2.1A 113.8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 113.8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.1A I teie nei - Maama 4.6A