CD73NP-820KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-820KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD73NP-820KC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82UH 540MA 406 MOHM
Ngā Rauemi: CD73NP-820KC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD73NP-820KC
Tau Wae CD73NP-820KC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 540MA 406 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129275 pcs Pepa Raraunga CD73NP-820KC.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Tae Mahi -30°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 82µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Unshielded Inductor 540mA 406 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 406 mOhm Max Whakatauranga onamata 540mA