CD73NP-330MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-330MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD73NP-330MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 850MA 170 MOHM
Ngā Rauemi: CD73NP-330MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD73NP-330MC
Tau Wae CD73NP-330MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 850MA 170 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110661 pcs Pepa Raraunga CD73NP-330MC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CD73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1868-6 Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Inductor 850mA 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Whakatauranga onamata 850mA