CD104NP-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD104NP-101KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD104NP-101KC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 740MA 344 MOHM
Ngā Rauemi: CD104NP-101KC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD104NP-101KC
Tau Wae CD104NP-101KC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 740MA 344 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69043 pcs Pepa Raraunga CD104NP-101KC.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CD104
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9.42MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 740mA 344 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 344 mOhm Max Whakatauranga onamata 740mA