CD100M200
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD100M200
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: CD100M200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD100M200
Tau Wae CD100M200 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1028 pcs Pepa Raraunga CD100M200.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 415V Rahi / Rahi 1.220" Dia x 1.850" L (31.00mm x 47.00mm)
Raupapa CD Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 120000
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 100A Katoa -