125CDMCCDS-R82MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 125CDMCCDS-R82MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 31A 1.8MOHM SMD
Ngā Rauemi: 125CDMCCDS-R82MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 125CDMCCDS-R82MC
Tau Wae 125CDMCCDS-R82MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 31A 1.8MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 88313 pcs Pepa Raraunga 125CDMCCDS-R82MC.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 125CDMCC/DS
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-2577-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 820nH
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Shielded Molded Inductor 31A 1.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.8 mOhm Max Whakatauranga onamata 31A
I teie nei - Maama 50A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
125CDMCCDS-8R2MC
125CDMCCDS-8R2MC
Kaihanga: Sumida Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 10A 19MOHM SMD
I roto i te taonga: 81373 pcs
Tikiake: 125CDMCCDS-8R2MC.pdf
RFQ
125D2.00SB
125D2.00SB
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: FUSEDIAZEDSLOW BLOW 1 DV(R2)125A
I roto i te taonga: 6770 pcs
Tikiake:
RFQ
125DSE
125DSE
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 10W 70MA TUBE SNGL
Tikiake: 125DSE.pdf
125CJ
125CJ
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/250VDC