125D2.00SB
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 125D2.00SB
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua FUSEDIAZEDSLOW BLOW 1 DV(R2)125A
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 125D2.00SB
Tau Wae 125D2.00SB Kaihanga Altech Corporation
Whakaahuatanga FUSEDIAZEDSLOW BLOW 1 DV(R2)125A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6770 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
125D
125D
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 10W 70MA TUBE TYPE
I roto i te taonga: 2818 pcs
Tikiake: 125D.pdf
RFQ
125DSE
125DSE
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 10W 70MA TUBE SNGL