PTC33SFAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC33SFAN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTC33SFAN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS
Ngā Rauemi: PTC33SFAN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTC33SFAN
Tau Wae PTC33SFAN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5056 pcs Pepa Raraunga PTC33SFAN.pdf
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.538" (13.67mm) Ētahi Ingoa S1212-33
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 33
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic, Polyester Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.120" (3.05mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.318" (8.08mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)