PTC33SBEN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PTC33SBEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTC33SBEN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100 SINGL R/A 33POS
Ngā Rauemi: PTC33SBEN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTC33SBEN
Tau Wae PTC33SBEN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100 SINGL R/A 33POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5873 pcs Pepa Raraunga PTC33SBEN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa S1152-33
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 33
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Thermoplastic, Polyester Teitei Whakanoho 0.140" (3.56mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 33 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.520" (13.21mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)