PREC030SAEN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC030SAEN-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PREC030SAEN-RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS
Ngā Rauemi: PREC030SAEN-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PREC030SAEN-RC
Tau Wae PREC030SAEN-RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3998 pcs Pepa Raraunga PREC030SAEN-RC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk