PREC030SACN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PREC030SACN-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PREC030SACN-RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS
Ngā Rauemi: PREC030SACN-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PREC030SACN-RC
Tau Wae PREC030SACN-RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210549 pcs Pepa Raraunga PREC030SACN-RC.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Brass Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa -
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.320" (8.13mm) Ētahi Ingoa S9525E-30
S9525E-30-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 30 Tau o Hoapā -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Waehanga Kaihanga PREC030SACN-RC Length - Pouaka (Tae) -
Rauemi Whakanoho Tin Teitei Whakanoho 0.648" (16.47mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 30 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS Whakatauranga onamata 3A per Contact
I teie nei - Max / Whakapā - Whakapā mai te roa - Pouaka 0.230" (5.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polybutylene Terephthalate (PBT)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Tin Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.098" (2.50mm) Momo Hononga Header, Breakaway