NREC034SABN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
NREC034SABN-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NREC034SABN-RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS
Ngā Rauemi: NREC034SABN-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NREC034SABN-RC
Tau Wae NREC034SABN-RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL STR 34POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5481 pcs Pepa Raraunga NREC034SABN-RC.pdf
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk