NREC034SABC-M30RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
NREC034SABC-M30RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NREC034SABC-M30RC
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN HEADER .100" SNGL SMD 34POS
Ngā Rauemi: NREC034SABC-M30RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NREC034SABC-M30RC
Tau Wae NREC034SABC-M30RC Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN HEADER .100" SNGL SMD 34POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128912 pcs Pepa Raraunga NREC034SABC-M30RC.pdf
Raupapa - Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk