GCB50DHFR
Hua Hua
Tau Wae: GCB50DHFR
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Ngā Rauemi: 1.GCB50DHFR.pdf2.GCB50DHFR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCB50DHFR
Tau Wae GCB50DHFR Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6050 pcs Pepa Raraunga 1.GCB50DHFR.pdf2.GCB50DHFR.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 50
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Surface Mount
Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA9T), Nylon 9T Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga Board Lock
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)