GCB50DHBT
Hua Hua
Tau Wae: GCB50DHBT
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Ngā Rauemi: 1.GCB50DHBT.pdf2.GCB50DHBT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GCB50DHBT
Tau Wae GCB50DHBT Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4392 pcs Pepa Raraunga 1.GCB50DHBT.pdf2.GCB50DHBT.pdf
Whakamutunga Solder, Staggered Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Feature Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 Ngā āhuatanga -
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)