ABB50DYRQ
Hua Hua
Tau Wae: ABB50DYRQ
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Ngā Rauemi: 1.ABB50DYRQ.pdf2.ABB50DYRQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABB50DYRQ
Tau Wae ABB50DYRQ Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5119 pcs Pepa Raraunga 1.ABB50DYRQ.pdf2.ABB50DYRQ.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 50
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Board Edge, Straddle Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature Straddle Mount Opening, Unthreaded, 0.078" (1.98mm)
Ngā āhuatanga Card Extender Momo Hoapā Cantilever
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae Black
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)