ABB50DYRN
Hua Hua
Tau Wae: ABB50DYRN
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Ngā Rauemi: 1.ABB50DYRN.pdf2.ABB50DYRN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABB50DYRN
Tau Wae ABB50DYRN Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga 1.ABB50DYRN.pdf2.ABB50DYRN.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 50
Tau o nga Tauranga 100 Momo Tae Board Edge, Straddle Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female Feature Feature -
Ngā āhuatanga Card Extender Momo Hoapā Cantilever
Whakaaetanga Mea Beryllium Copper Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Tae Black
Momo Kāri Non Specified - Dual Edge Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)