RSMF3JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSMF3JB1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSMF3JB1R00.pdf2.RSMF3JB1R00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSMF3JB1R00
Tau Wae RSMF3JB1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 695895 pcs Pepa Raraunga 1.RSMF3JB1R00.pdf2.RSMF3JB1R00.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa RSMF Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RSM 3 1 5% A
RSM315%A
RSM315%A-ND
RSM31JA
RSM31JA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film