RSMF3JB20R0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSMF3JB20R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSMF3JB20R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 20 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSMF3JB20R0.pdf2.RSMF3JB20R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSMF3JB20R0
Tau Wae RSMF3JB20R0 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES 20 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1121011 pcs Pepa Raraunga 1.RSMF3JB20R0.pdf2.RSMF3JB20R0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3W
Tuhinga o mua - Breakdown Axial Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Raupapa RSMF
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RSMF3JB20R0 Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety FIFO 2
Whakaahua nui 20 Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES 20 OHM 3W 5% AXIAL Te kohikohi, te momo whare noho Metal Oxide Film