RNCS1206BKE100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE100K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS1206BKE100K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 100K OHM 0.1% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCS1206BKE100K.pdf2.RNCS1206BKE100K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS1206BKE100K
Tau Wae RNCS1206BKE100K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 100K OHM 0.1% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 756243 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS1206BKE100K.pdf2.RNCS1206BKE100K.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 100 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)