RNCS0805DTE10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805DTE10R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS0805DTE10R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 0.5% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCS0805DTE10R0.pdf2.RNCS0805DTE10R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS0805DTE10R0
Tau Wae RNCS0805DTE10R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10 OHM 0.5% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2275886 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS0805DTE10R0.pdf2.RNCS0805DTE10R0.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 20 T9 10 0.5% R