RMCF0402FT887R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT887R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCF0402FT887R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 887 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RMCF0402FT887R.pdf2.RMCF0402FT887R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCF0402FT887R
Tau Wae RMCF0402FT887R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 887 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13454539 pcs Pepa Raraunga 1.RMCF0402FT887R.pdf2.RMCF0402FT887R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RMCF Tuhinga 887 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RMCF0402FT887RDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 887 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film