RMCF0402FT887K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT887K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RMCF0402FT887K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 887K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RMCF0402FT887K.pdf2.RMCF0402FT887K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RMCF0402FT887K
Tau Wae RMCF0402FT887K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 887K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21780019 pcs Pepa Raraunga 1.RMCF0402FT887K.pdf2.RMCF0402FT887K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RMCF Tuhinga 887 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RMCF 1/16S 887K 1% R