KAL250FB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL250FB10R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KAL250FB10R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 10 OHM 1% 250W
Ngā Rauemi: 1.KAL250FB10R0.pdf2.KAL250FB10R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KAL250FB10R0
Tau Wae KAL250FB10R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 1% 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4841 pcs Pepa Raraunga 1.KAL250FB10R0.pdf2.KAL250FB10R0.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Rahi / Rahi 4.498" L x 3.032" W (114.00mm x 77.00mm) Raupapa KAL
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa KAL 250 10 1% B