KAL10JB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL10JB75R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KAL10JB75R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 75 OHM 5% 12.5W
Ngā Rauemi: 1.KAL10JB75R0.pdf2.KAL10JB75R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KAL10JB75R0
Tau Wae KAL10JB75R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 75 OHM 5% 12.5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76374 pcs Pepa Raraunga 1.KAL10JB75R0.pdf2.KAL10JB75R0.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Rahi / Rahi 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Raupapa KAL
Tuhinga 75 Ohms Mana (Watts) 12.5W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa KAL 10 75 5% B