CF18JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT9M10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF18JT9M10
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 9.1M OHM 1/8W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.CF18JT9M10.pdf2.CF18JT9M10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF18JT9M10
Tau Wae CF18JT9M10 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 9.1M OHM 1/8W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4457253 pcs Pepa Raraunga 1.CF18JT9M10.pdf2.CF18JT9M10.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ -1500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Raupapa CF Tuhinga 9.1 MOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CF 1/8 9.1M 5% R