CF18JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CF18JT9K10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CF18JT9K10
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 9.1K OHM 1/8W 5% CF AXIAL
Ngā Rauemi: 1.CF18JT9K10.pdf2.CF18JT9K10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CF18JT9K10
Tau Wae CF18JT9K10 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 9.1K OHM 1/8W 5% CF AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3335902 pcs Pepa Raraunga 1.CF18JT9K10.pdf2.CF18JT9K10.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ -400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Raupapa CF Tuhinga 9.1 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CF1/89.1KJRCT
CF1/89.1KJRCT-ND
CF18JT9K10CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 9.1 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Te hanganga Carbon Film