GZN60100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZN60100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GZN60100
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 25-600PF 150V TH
Ngā Rauemi: GZN60100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GZN60100
Tau Wae GZN60100 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 25-600PF 150V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8302 pcs Pepa Raraunga GZN60100.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Rahi / Rahi 0.709" L x 0.610" W (18.00mm x 15.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 150 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GZN60100-ND
SG9058
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polyimide (PI)
Whakaahuatanga Taipitopito 25 ~ 600pF Trimmer Capacitor 150V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 25 ~ 600pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEP42000
GEP42000
Kaihanga: Sprague Goodman
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-42PF 750V TH