GYA27002
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYA27002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYA27002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2.3-27PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYA27002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYA27002
Tau Wae GYA27002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2.3-27PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21807 pcs Pepa Raraunga GYA27002.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GYA27002-ND
SG9294
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.3 ~ 27pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 2.3 ~ 27pF