GYA27000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYA27000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYA27000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2.3-27PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYA27000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYA27000
Tau Wae GYA27000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2.3-27PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23135 pcs Pepa Raraunga GYA27000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.335" Dia (8.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SG3004
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 2.3 ~ 27pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole
Waea Whakaaetanga 2.3 ~ 27pF Momo Whakatika Top and Bottom