GYA15002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYA15002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYA15002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYA15002
Tau Wae GYA15002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-15PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21933 pcs Pepa Raraunga GYA15002.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 15pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 15pF
Momo Whakatika Top and Bottom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GYA1E331MCQ1GS
GYA1E331MCQ1GS
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD