GYA10002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GYA10002
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-10PF 100V TH
Ngā Rauemi: GYA10002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYA10002
Tau Wae GYA10002 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-10PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18554 pcs Pepa Raraunga GYA10002.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 10pF