GXQ10001
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXQ10001
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.8-10PF 300V TH
Ngā Rauemi: GXQ10001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXQ10001
Tau Wae GXQ10001 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.8-10PF 300V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19391 pcs Pepa Raraunga GXQ10001.pdf
Putanga - Kua tohua 300V Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 ~ 10pF Trimmer Capacitor 300V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 1.8 ~ 10pF