GXB36000
Hua Hua
Tau Wae: GXB36000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXB36000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXB36000
Tau Wae GXB36000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 4.5-36PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16197 pcs Pepa Raraunga GXB36000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.449" L x 0.310" W (11.40mm x 7.90mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 4.5 ~ 36pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 4.5 ~ 36pF