GXB18000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GXB18000
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH
Ngā Rauemi: GXB18000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GXB18000
Tau Wae GXB18000 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22080 pcs Pepa Raraunga GXB18000.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.402" L x 0.311" W (10.20mm x 7.90mm)
Raupapa FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito 2 ~ 18pF Trimmer Capacitor 100V Side Through Hole Waea Whakaaetanga 2 ~ 18pF
Momo Whakatika Side
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KEJ8
KEJ8
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.6-8PF 250V SMD