GWV2R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GWV2R500
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.4-2.5PF 500V TH
Ngā Rauemi: GWV2R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GWV2R500
Tau Wae GWV2R500 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.4-2.5PF 500V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3506 pcs Pepa Raraunga GWV2R500.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Rahi / Rahi 0.118" Dia (3.00mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 3000 @ 250MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Sapphire
Whakaahuatanga Taipitopito 0.4 ~ 2.5pF Trimmer Capacitor 500V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 0.4 ~ 2.5pF
Momo Whakatika Top
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A1F4S
A1F4S
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 0.45-4PF 500V TH