GKYB3R066
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKYB3R066 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKYB3R066
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 1.7-3PF 100V SMD
Ngā Rauemi: GKYB3R066.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKYB3R066
Tau Wae GKYB3R066 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 1.7-3PF 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5977 pcs Pepa Raraunga GKYB3R066.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa SURFTRIM® GKYB Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SG2035TR
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga Low Profile Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 1.7 ~ 3pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Waea Whakaaetanga 1.7 ~ 3pF