GKY8R056
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKY8R056 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKY8R056
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 3-8PF 100V SMD
Ngā Rauemi: GKY8R056.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKY8R056
Tau Wae GKY8R056 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 3-8PF 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5735 pcs Pepa Raraunga GKY8R056.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Rahi / Rahi 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm)
Raupapa SURFTRIM® GKY Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa SG9018CT
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.045" (1.14mm) Ngā āhuatanga Low Profile
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 3 ~ 8pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Waea Whakaaetanga 3 ~ 8pF Momo Whakatika Top