GKU30001
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKU30001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKU30001
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 5-30PF 250V TH
Ngā Rauemi: GKU30001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKU30001
Tau Wae GKU30001 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 5-30PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5001 pcs Pepa Raraunga GKU30001.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa GKU Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q6544943
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 5 ~ 30pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole
Waea Whakaaetanga 5 ~ 30pF Momo Whakatika Top