GKU10020
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKU10020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GKU10020
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 4-10PF 250V TH
Ngā Rauemi: GKU10020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GKU10020
Tau Wae GKU10020 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 4-10PF 250V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48091 pcs Pepa Raraunga GKU10020.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa GKU Q @ Freq 300 @ 10MHz
Packaging Bulk Ētahi Ingoa GKU10020-ND
SG9213
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 4 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole Waea Whakaaetanga 4 ~ 10pF