GHN23033
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GHN23033
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V SMD
Ngā Rauemi: GHN23033.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHN23033
Tau Wae GHN23033 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-23PF 750V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2027 pcs Pepa Raraunga GHN23033.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.111" (28.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 23pF