GHN16033
Hua Hua
Tau Wae: GHN16033
Kaihanga / Waitohu: Sprague Goodman
Whakaahuatanga hua CAP TRIMMER 0.8-16PF 750V SMD
Ngā Rauemi: GHN16033.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GHN16033
Tau Wae GHN16033 Kaihanga Sprague Goodman
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.8-16PF 750V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2723 pcs Pepa Raraunga GHN16033.pdf
Putanga - Kua tohua 750V Rahi / Rahi 0.312" Dia (7.92mm)
Raupapa PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.877" (22.30mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Rauemi Dielectric Glass
Whakaahuatanga Taipitopito 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount Waea Whakaaetanga 0.8 ~ 16pF