UTVB40A35PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTVB40A35PN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTVB40A35PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 35POS PNL MT
Ngā Rauemi: UTVB40A35PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 902 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTVB40A35PN
Tau Wae UTVB40A35PN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 35POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 902 pcs Pepa Raraunga UTVB40A35PN.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 40-A35
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Zinc Cobalt
Raupapa Trim Trio® UTV Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SOU1277 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Tauranga 35
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP67/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga -
Pato Tere Reverse Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 35 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount