UTVB32A13PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTVB32A13PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 13POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi: UTVB32A13PN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTVB32A13PN
Tau Wae UTVB32A13PN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 13POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1043 pcs Pepa Raraunga UTVB32A13PN.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 12 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga IP67/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa Trim Trio® UTV RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Tau o nga Tauranga 13 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Waehanga Kaihanga UTVB32A13PN
Kua whakaratohia te Taimana Nui 32-A13 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 13 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 13POS WALL MNT PIN