UTS712D14P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS712D14P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS712D14P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: UTS712D14P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS712D14P
Tau Wae UTS712D14P Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5191 pcs Pepa Raraunga UTS712D14P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-14 Rauemi Hee Polyamide (PA), Nylon
Kua oti te Rei - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polychloroprene Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Ngā āhuatanga UV Resistant Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Whakatauranga onamata 4.5A