UTS712D10P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS712D10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTS712D10P
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTS712D10P
Tau Wae UTS712D10P Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5613 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-10 Rauemi Hee Polyamide (PA), Nylon
Kua oti te Rei - Raupapa Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Polychloroprene
Tiaki Ingoa IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga UV Resistant
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Whakatauranga onamata 4.5A Whakaaetanga Mea Brass