UTG620-28SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG620-28SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTG620-28SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 28POS INLINE
Ngā Rauemi: UTG620-28SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTG620-28SN
Tau Wae UTG620-28SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 28POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6406 pcs Pepa Raraunga UTG620-28SN.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 20-28
Rauemi Hee Brass Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Trim Trio® UTG Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SOU1091
UTG62028SN
Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 28
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic, Glass Filled Tiaki Ingoa -
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Brass, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.476" (37.49mm) Momo Hoapā Crimp