UTG618-23PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG618-23PN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UTG618-23PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 23POS INLINE
Ngā Rauemi: UTG618-23PN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UTG618-23PN
Tau Wae UTG618-23PN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 23POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8761 pcs Pepa Raraunga UTG618-23PN.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-23
Rauemi Hee Brass Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Trim Trio® UTG Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SOU1090
UTG61823PN
Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic, Glass Filled Tiaki Ingoa -
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Brass, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.350" (34.29mm) Momo Hoapā Crimp